1. /
  2. Адміністративні послуги

Адміністративні послуги

Мапа центрів надання адміністративних послуг Одеської області

Перелік адміністративних послуг, суб’єктом надання яких є Одеська обласна державна адміністрація

Як модернізувати ЦНАП та стати частиною мережі Дія Центрів?

Нормативно-правова база:

Постанова Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2021 р. № 818

Постанова Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 588 Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг

Постанова Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2013 р. № 118 Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг”

Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі”

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 червня 2021 р. № 574-р ” Про схвалення методичних рекомендацій щодо критеріїв територіальної доступності центру надання адміністративних послуг, включаючи його територіальні підрозділи та віддалені (у тому числі пересувні) робочі місця адміністраторів”

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 р. № 864 “Питання організації моніторингу якості надання адміністративних послуг”

Інструкція для міської, сільської та селищної рад “Як створити ЦНАП”