У зв’язку з упорядкуванням структури обласної державної адміністрації та утворенням нового підрозділу – Департаменту цифрового розвитку, інформаційної політики та кіберзахисту  – запрошуємо грамотних, енергійних, креативних спеціалістів, готових разом з нашою командою змінювати на краще Одеську область, долучитися до роботи у новоствореному Департаменті за напрямом «інформаційна політика» та «комунікації з громадськістю».

Наша мета – сформувати ефективну команду з новим мисленням, широким світоглядом, бажанням працювати на державній службі у сфері комунікаційних стратегій та допомагати суспільству не піддаватися деструктивному інформаційному впливу.

Вимоги до кандидатів: освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр/магістр, комп’ютерна грамотність на досить високому рівні (володіння програмами для створення графічного дизайну, інфографіки, відеообробки стане перевагою при розгляді Вашої кандидатури).

Пропонуємо пройти опитування шляхом заповнення форми https://forms.gle/eH3Tfkj6hXYkyq5R8 та направити резюме на адресу електронної пошти: commun@od.gov.ua