Освіта

1) Голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, підтримав ініціативу CDTO Одеської області Анастасії Бондар, та було прийнято рішення щодо залучення держслужбовців до заходів з підвищення рівня цифрових навичок та проходження усіма співробітниками національного тесту на цифрову грамотність. Співробітники облдержадміністрації в продовж місяця здобували нові знання на порталі Дія.Освіта, а після завершення навчання перевірили свої знання за допомогою тестування Цифрограм.

За результатами проходження Цифрограм було визначено трьох лідерів з найвищою кількістю балів, яких привітали представники EGAP.

Далі на базі отриманих результатів та проведеного аналізу, буде розроблена «дорожня карта», за якою продовжиться методичне навчання.

2) Міністерство цифрової трансформації України запустило Цифрограм 2.0. За основу для Цифрограм 2.0. було взято адаптовану Рамку цифрових компетентностей для громадян України (https://bit.ly/3rBs8KL), яку було створено українськими експертами на основі європейської концептуально-еталонної Рамки цифрових компетентностей для громадян ЄС (DigComp 2.1.).

Пройти тестування Цифрограм 2.0. для громадян за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/login .

3) На порталі Дія.Освіта на вас чекають освітні серіали: базові цифрові навички, цифрова грамотність для вчителів, серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», онлайн-сервіси для вчителів, оплата комуналки онлайн та інші.

Щомісяця на порталі з’являтиметься новий освітній серіал!

Перейти за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/courses .

4) Як громаді стати цифровою

Курс розроблений Міністерством цифрової трансформації України та ГО SocialBoost у межах Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). У результаті проходження навчання учасники отримають сертифікат із зазначенням кредитів обсягом 0,2 ЄКТС.

Перейти за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities .

5) Адміністративний ресурс і як йому протидіяти

Курс Міністерства цифрової трансформації України та Громадянської мережі ОПОРА про зловживання адміністративними ресурсами. Сертифікат надає кредити обсягом 0,2 ЄКТС.

Перейти за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/courses/administrative-resource .