Щоб проаналізувати рівень цифрової грамотності та діджитал-навичок українців, Міністерство цифрової трансформації спільно з партнерами кожні два роки проводить дослідження цифрової грамотності серед українців. Перше опитування провели 2019 року, друге – 2021 року. 

8 грудня об 11:00 презентуємо результати третього загальнонаціонального соціологічного дослідження цифрової грамотності за 2023 рік.

Третя хвиля дослідження має на меті відстежити динаміку в розвитку діджитал-навичок населення України. Також проаналізувати, як економічна ситуація та соціальне оточення впливають на рівень цифрової безпеки.

Згідно з результатами дослідження, частка населення із рівнем цифрових навичок рівня просунутих становить 38,0%. Крім того, під час презентації присутні дізнаються, який відсоток опитаних задоволений якістю інтернету, скільки підлітків стикалися з небезпекою у віртуальному світі, практики самонавчання онлайн та е-комерції. 

Учасники презентації:

  • Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації (онлайн);
  • Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань європейської інтеграції;
  • Андреас Хубер, керівник програми співробітництва Посольства Швейцарії в Україні;
  • Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа;
  • Тетяна Приходько, аналітикиня спільних проєктів Мінцифри та Фонду Східна Європа;
  • Надія Кузмичова, генеральна директорка MLS Group.

Більше інформації про результати дослідження буде оголошено під час презентації. 

Долучитися до онлайн-трансляції можна на Facebook-сторінці Мінцифри.

Запрошуємо представників медіа акредитуватися та поставити свої запитання спікерам: https://forms.gle/yy7JzR5BytR7RjCr8 

Дослідження проведено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.