Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Кропива взяв участь у національному проєкті ініційованому Мінцифри з навчання лідерів державної цифрової трансформації CDTO Campus.

Це безоплатний освітній проєкт для лідерів цифрової трансформації. Він містить 4 типи навчальних програм: довготривалих, короткотривалих, лідерських та custom programs. Навчання підійде як для досвідчених CDTO, які хочуть посилити свої навички, так і для майбутніх спеціалістів.

Головна мета проєкту CDTO Campus — масштабувати проєкти Міністерства цифрової трансформації по всій країні та забезпечити державу кваліфікованими фахівцями для реалізації цифрових реформ. Випускники зможуть долучитися до проєктів, ініційованих Мінцифрою, та стати частиною цифровізації держави.

У спільній синергії навчаємось та працюємо задля ефективної діджиталізації, а також швидкого впровадження цифрових реформ як на національному, так і на регіональному рівнях, державі потрібні кваліфіковані фахівці з лідерськими здібностями, адже реалізація цифрових реформ стає ще масштабнішою, по всій країні впроваджуються електронні сервіси та відбувається викорінення бюрократії.

Долучайтесь до проєкту CDTO Campus.
Подати заявку на учать можна на офіційному сайті проекту: https://www.cdto-campus.com

CDTO Campus втілюється Фонд Східна Європа, фінансується Visa Foundation, Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та підтримується GIZ Ukraine, у співпраці з Digitality GovTech Centre of Excellence, під патронатом Міністерства цифрової трансформації України.

ⓒ Освіта – це ключ до майбутнього, а цифровізація відкриває перед нами нескінченні можливості. Вивчаймо, змінюймося, розвиваймося – це шлях до успіху в світі, який постійно змінюється.